Yhteystiedot - Hieros OY

Tervetuloa!

Tee ajanvaraus tästä!

Hieros Oy

Punavuorenkatu 7 B, 00120 Helsinki

Junailijankuja 5 B, 00520 Helsinki

Puh. 044 238 6573
Email. team@hieros.fi

Markkinointi
Puh. 050 4902477
Email. jussi@hieros.fi

Hoidon aikana emme voi vastata puhelimeen, joten helpoiten varaat ajan netissä, sähköpostitse tai lähetät tekstiviestin suoraan asianomaiselle Hieroslaiselle. Kiitos!

Tervetuloa!

Heikki Pirhonen

Osteopaatti, Urheiluhieroja
040 156 5679
heikki@hieros.fi

Hieros Punavuori & Pasila

Kerttu Höydén

Fysioterapeutti, Urheiluhieroja
044 055 1850
kerttu@hieros.fi

Hieros Punavuori

Sanni Pekkarinen

Fysioterapeutti, Urheiluhieroja
050 576 4330
sanni@hieros.fi

Hieros Punavuori

Piia Nitovuori

Hieroja
045 808 7970
piia@hieros.fi

Hieros Punavuori

Pyry Kumpulainen

Hieroja
045 110 1727
pyry@hieros.fi

Hieros Punavuori

Aslak Goncalves

Hieroja
044 066 9592
aslak@hieros.fi

Hieros Punavuori

Diana Mäntykivi

Urheiluhieroja
044 981 3924
diana@hieros.fi

Hieros Punavuori

Konsta Kallio

Urheiluhieroja
045 164 6886
konsta@hieros.fi

Hieros Punavuori

Jyrki Mäkelä

Hieroja / Lääkkeettömän migreenihoidon asiantuntija
040 130 7360
jyrki@hieros.fi

Hieros Punavuori

Einari Uusitalo

Hieroja / Personal trainer / Fustra-ohjaaja
040 352 2693
einari@hieros.fi

Hieros Pasila