Yhteystiedot - Hieros OY

Tervetuloa!

Tee ajanvaraus tästä!

Hieros Oy

Punavuorenkatu 7 B, 00120 Helsinki

Junailijankuja 5 B, 00520 Helsinki

Puh. 044 238 6573
Email. team@hieros.fi

Markkinointi
Puh. 050 4902477
Email. jussi@hieros.fi

Hoidon aikana emme voi vastata puhelimeen, joten helpoiten varaat ajan netissä, sähköpostitse tai lähetät tekstiviestin suoraan asianomaiselle Hieroslaiselle. Kiitos!

Tervetuloa!

Heikki Pirhonen

Osteopaatti, Urheiluhieroja
Varaa aika Heikille
040 156 5679
heikki@hieros.fi

Hieros Punavuori

Sanni Pekkarinen

Fysioterapeutti, Urheiluhieroja
Varaa aika Sannille
050 576 4330
sanni@hieros.fi

Hieros Punavuori

Piia Nitovuori

Hieroja
Varaa aika Piialle
045 808 7970
piia@hieros.fi

Hieros Punavuori

Pyry Kumpulainen

Hieroja
Varaa aika Pyrylle
045 110 1727
pyry@hieros.fi

Hieros Punavuori

Aslak Goncalves

Hieroja
044 066 9592
aslak@hieros.fi

Hieros Punavuori

Diana Mäntykivi

Urheiluhieroja
Varaa aika Dianalle
044 981 3924
diana@hieros.fi

Hieros Punavuori

Konsta Kallio

Urheiluhieroja
Varaa aika Konstalle
045 164 6886
konsta@hieros.fi

Hieros Punavuori

Tuomas Heinämäki

Hieroja
Varaa aika Tuomakselle
040 352 2693
tuomas.heinamaki@hieros.fi

Hieros Pasila

Einari Uusitalo

Hieroja / Personal trainer / Fustra-ohjaaja
Varaa aika Einarille
040 352 2693
einari@hieros.fi

Hieros Pasila